American Car World – nikola tesla kimdir

Posted on

Welcome to a quality selection of high resolution wallpapers featuring the most desirable american cars in the world.  Right now you are read a post about nikola tesla kimdir.

All images belong to their respective owners and are free for personal use only.

AmericanCarWorld - nikola tesla kimdir

Get Nikola Tesla Kimdir Images. Nikola tesla 10 temmuz 1856 tarihinde bugünkü sırbistan'ın similjan kasabasında doğdu. Nikola tesla, 10 temmuz 1856 yılında dünyaya gelmiş ve 7 ocak 1943 yılında hayatını kaybetmiştir.

Nikola Tesla Belgeseli Kısa Nikola Tesla kimdir - YouTube
Nikola Tesla Belgeseli Kısa Nikola Tesla kimdir – YouTube from i.ytimg.com

Bilginiz olsun tv8 ekranlarında ve youtube kanalımızda! Ana sayfa bilgi merkezi nikola tesla kimdir? 10 temmuz 1856 yılında doğan nikola tesla, tüm başarılarına rağmen parasız bir şekilde 7 ocak 1943 yılında bir otel odasında öldü.

Nikola tesla günümüzdeki neredeyse her elektrikli cihazın var olmasını sağlayan ünlü bir bilim insanıdır.

Nikola tesla, dünya bilim tarihini etkileyen ve değiştiren deneylere ve icatlara imza attı. Paraya hiçbir zaman önem vermemiş mucit, belki de bu nedenle hak ettiği değeri görememiş. Ve hayatı boyunca yaşadığı zorluklar, trajediler ve başarılarla dolu hayatına ait tüm detaylar yazımızda. Her seferinde uyuya kalmadan az önce gözlerimde kimi şeylerin yada insanların görüntüleri canlanıyor.

Thanks for read this post about #, do not forget to read another post from American Car World.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *